Karrier

Kollégát keresünk.

Tervezés támogatási munkakörbe.

Alapfeltételek: gépészmérnöki végzettség, AutoCAD ismeret, B kat. jogosítvány

Feladatkör: - Ajánlatok, szerződött munkák műszaki előkészítése

                     - Részösszeállítási- és műhelyrajzok készítése

                     - Gyártási-, szerelési anyagok biztosítása

                     - Gyártási-, szerelési munkák irányítása, koordinálása

                     - Átadások előkészítése, átadási dokumentációk (gépkönyvek, számítások, stb.) készítése

Szakmai önéletrajzot (elérhetőség, stb. megadásával) az info@dobaihidraulika.hu címre kérjük elküldeni.

Kéjük ne telefonáljon, kedvező döntés esetén telefonálunk.

Felvételre keresünk műszaki vezetőt, gyártási és szerelési munkák irányítására,vezetésére, szervezésére.

A munkakör betöltéséhez szükséges: emelőgépek, teherfelvonók szerelésében, fémmegmunkálásban, acélszerkezet gyártásban való jártasság és felsőfokú gépész műszaki végzettség. Csak tapasztalattal  rendelkezők jelentkezzenek.

A gyártás üzemcsarnokunkban a szerelés építési helyszínen történik.

Jelentkezni  e-mailben, dobai@dobaihidraulika.hu címen rövid szakmai bemutatkozással, melyre válaszolunk.

Minősítés
Blain GmbH. Seim Srl. Super Seal Kft.
Kapcsolat
Ügyfeleink az egész ország területén számíthatnak szolgáltatásainkra!
Dobai Hidraulika Kft.
Levélcím: 1039 Budapest, Mátyás Király út 94.
Telephely: 2013 Pomáz, Ipartelep 3461.
Tel: +36 26/525-232
Mobil: +36 20/943-91-57
Készítette: COROM Investment